0
27.97
44

Sada kancelária štart - čierna za 90.01 (117.98 )

12.36
9

Balík kancelária Basic - biely / pre 1 za 44.89 (57.25 )

11.17
7

Balík kancelária Exclusive - tyrkys / pre 1 za 57.31 (68.48 )

11.17
7

Balík kancelária Exclusive - ružový / pre 1 za 57.31 (68.48 )

11.17
7

Balík kancelária Exclusive - zelený / pre 1 za 57.31 (68.48 )

Najlepšie predávané

Top 50 najpredávanejších
  • Sada kancelária štart - biela

    95.56
  • Balík kancelária Basic - zelený / pre 1

    33.67
  • Balík kancelária Basic - žltá/oranž / pre 1

    33.67

Kto sme a čo robíme?

Viac o spoločnosti

Spoločnosť Šetri balík s.r.o. bola založená ako obchodno - internetová spoločnosť so zameraním na školské, kancelárske potreby, drogériu a párty tovar. Základné motto spoločnosti je spokojnosť zákazníka. Pred spustením internetového portálu www.nakup domov.sk/skola prebehol rozsiahly prieskum na školách. Pri výbere sortimentu sme komunikovali aj priamo s deťmi, ktoré nakoniec ovplyvnili výber motívov a farieb na našom internetovom obchode.

Pri skladaní jednotlivých balíkov pre rôzne ročníky sme zohľadnili potreby nielen školákov, ale aj rodičov, pretože časová a finančná úspora nie je zanedbateľná. Výhodou tohto portálu je, že pri kúpe celého balíka pre daný ročník ušetríte desiatky eur. Balíky sú zostavované na celoročnú prevádzku, čiže kúpou balíka máte po starostiach s nákupom školských potrieb na celý školský rok. Mimo tejto finančnej aj časovej úspory Vám balík dovezieme priamo domov zdarma. Vieme, že školské tašky a niektoré iné školské potreby sa nekupujú každoročne, preto sme pripravili balík Economy.
A pre tých najnáročnejších je balík Exclusive.
Masívne investície do skladovacích kapacít a vozového parku vytvorili možnosti skladovania širokého sortimentu a veľkého objemu tovarov a tým aj možnosť operatívneho dodania objedaného tovaru priamo zákazníkom.
Sídlo a skladovacie priestory spoločnosti sú v Senci.

Obchodné oddelenie a oddelenie odbytu, ktoré zabezpečujú obchodnú činnosť, tvoria zamestnanci s viacročnou praxou a skúsenosťami.

Spoločnosť má vytvorené materiálne a personálne predpoklady pre neustále zlepšovanie obchodnej činnosti a ďalšie posilnenie svojho postavenia na slovenskom trhu.